AMK

OvaServo AMK servo motor tamiri konusunda Türkiye’de ilk tercih edilen servo motor tamir merkezidir. Tesislerinizde kullandığınız AMK servo motorlarınızın üretim makinelerinizde ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu sizler kadar iyi bilemeyebiliriz fakat tamir nedeniyle OvaServo’ya gönderdiğiniz AMK servo motorlarınızın ilk günkü performansında olmasının sizin açınızdan ne kadar önem taşıdığını çok iyi biliyoruz.

OvaServo’ya tamir için gönderdiğiniz AMK servo motorlarınızın tüm mekanik, elektriksel parçaları tek tek kontrol ve test edilmektedir. Hasarlı veya hasarlanmaya giden parçalar müşteriye rapor edilerek teklif sunulur.

OvaServo, AMK servo motor tamir hizmetleri ile üretim tesislerinizin istikrarı için çalışan servo motor tamiratları konusunda uzman bir firmadır. Firmamız bünyesinde bulunan konusunda profesyonel mühendis ve teknik ekibimiz ile üretim istikrarınız için yanınızdayız.

Firmamıza tamir amacıyla gönderdiğiniz AMK servo motorların eksiksiz olarak 35 noktadan teknik kontrolleri yapılarak detaylı bir ekspertiz raporu hazırlanır. Yapılan bu ekspertizde diğer tamir firmalarının aksine servo motorunuzun mekanik, elektriksel ve elektronik bütün parçaları hatasız bir şekilde görsel, ölçüm ve test cihazları ile kontrol edilir. Yapmış olduğumuz bu kontrollerdeki teknik referansımız üretici firmanın servo motor imalatı yaparken kullanmış olduğu referans ve standartlardır.

AMK servo motorlarınızın Türkiye’de bulunması zor olan birçok yedek parçalarını stokluyoruz. AMK servo motorlarda kullanılan resolver ve enkoderler, güç ve sinyal soketleri, rulmanları, keçeleri ve bazı fren mekanizmaları firmamızda stok halinde mevcuttur.

OvaServo’da tamirini yaptırdığınız tüm AMK marka servo motorlarda aşağıdaki ekstralardan yararlanabilirsiniz:

    • Hızlı ve Ücretsiz Servo Motor ve Spindle Ekspertiz ve Hasar Tespiti
    • Uzman ve Tecrübeli Servis Ekibi
    • 1-2 iş Günü İçerisinde Çabuk Tamir ve Bakım Süreci
    • Yenisine göre %80’e Varan Tamir ve Bakım Fiyatları

MODELLER

AN 20F, DV 5-2-4-TB0, DVSA36-10-44-4-A00, DT4-4-10-R00 2.00, DT5-5-10-R00 2.00

Bize Ulaşın

Adres:
Dilovası Organize Sanayi Bölgesi
1. Kısım Dicle Caddesi No:18
Dilovası / Kocaeli

Tel:
+90 262 754 88 99
+90 532 381 25 08

Mail:
info@ovaenerji.com.tr

Haritada Biz

Bu sitenin web tasarımı © Link House tarafından yapılmıştır.