AMK

Amk Servo Motor Tamiri

Amk Servo motor tamiri servo motorların tamir edilmesinde en çok tercih edilen firmadır. Amk Servo motorlarda herhangi bir sıkıntı olduğu zaman firmamız bununla yakından ilgilenir ve problemi en kısa zamanda çözmek için çalışmalar yapar.

Amk Servo motor tamiri servisi siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek adına sürekli çalışmalar yapmaktadır. Sizlere en iyi hizmeti vermek için sürekli kendimizi geliştirmekteyiz. Firmamızda alanında uzman mühendis ve personel çalışmaktadır.

Servo Motor Tamiri

Firmamıza tamir amaçlı göndermiş olduğunuz motorların öncelikle 35 farklı bölgesinden incelemeler yapmaktayız. Bu incelemeler özel cihazlar ve test ekipmanları ile sağlanmaktadır. Detaylı şekilde inceleme yapıldıktan sonra motorla ilgili arıza fotoğraflamaları yapılır ve ekspertiz tarafından rapor hazırlanmaktadır. 

Motorun incelenmesi işleminde motorun elektriksel, elektroniksel, mekaniksel tüm aksamları tek tek incelenir. Detaylı bir inceleme yapıldığı için ekspertiz esnasında yalnızca motorda bulunan arıza değil arızalanabilecek kısımlarda bulunur ve müşteriye raporda belirtilir.

Daha Uzun Ömürlü Motorlar

Ekspertiz incelemesi çok detaylı olduğu için bu durum motorunuzun da ömrünü uzatacaktır. Bunun yanında servo motor parçaları Türkiye’de anında temin etmek oldukça zordur. Fakat firmamız bu yedek parçaları bünyesinde stoklar. Böylelikle parça değişimi yapılacaksa zaman kaybetmeden yapılmış olur. Bu da zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Servo motorlarda kullanılan güç ve sinyal soketleri, keçeler, rulmanlar, fren mekanizmaları firmamızda stok halinde bulunmaktadır. 

Motor Tamirinde Ekstralar

Amk servo motor tamiri için firmamıza gönderdiğiniz işlerde ekstra yararlanabileceğiniz pek çok alan bulunur. Tamamen ücretsiz bir şekilde servo motorunuzun hasar tespitleri yapılmaktadır. Ayrıca bu işlemler hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Böylelikle zaman kaybınız da olmaz. Firmamızda çalışan tüm personel ve mühendisler alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. 

Göndermiş olduğunuz servo motorlara hızlı bir şekilde hasar tespiti yapıldıktan sonra yaklaşık 1 ya da 2 gün içerisinde motorunuz tamir edilir. Yeni bir motor almaktansa bozulan servo motorunuzu tamir ettirmeniz %80 oranında daha uygun fiyatlıdır. Bu sayede bütçenizi de zorlamazsınız. Motorlarda yapılan işlemlerde ve değiştirilen yedek parçalar için 1 yıl garanti verilmektedir. Servo motorunuz arızalandıysa firmamızdan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi İçin İletişime Geçiniz

MODELLER

AN 20F, DV 5-2-4-TB0, DVSA36-10-44-4-A00, DT4-4-10-R00 2.00, DT5-5-10-R00 2.00

Bize Ulaşın

Adres:
Dilovası Organize Sanayi Bölgesi
1. Kısım Dicle Caddesi No:18
Dilovası / Kocaeli

Tel:
+90 262 754 88 99
+90 532 381 25 08

Mail:
info@ovaenerji.com.tr

Haritada Biz

Bu sitenin web tasarımı © Link House tarafından yapılmıştır.