Baldor

Baldor Servo Motor Tamiri

Baldor servo motor tamiri için firmamızda alanında uzman ve profesyonel mühendis ve personeller çalışmaktadır. Servo motorların tamiri oldukça hızlı bir şekilde yapılır ve müşterilerimize teslim edilir. Bu sayede motorun bozulmasından kaynaklı herhangi bir problem yaşanmaz. 

Baldor Servo Motor Nasıl Tamir Edilir?

Baldor servo motor tamiri için öncelikle tarafımıza gönderilen servo motorun kaydı alınmaktadır. Motor ile ilgili şikayetler ve sorunlarda bilgisayar ortamına kaydedilir. Daha sonra arızalı Baldor servo motor bir takım elektriksel, elektronik ve mekanik testlere tabi tutulur. Testler sonucunda arızanın yeri hızlı bir şekilde tespit edilir. Tespit işleminden sonra ise Baldor servo motor tamiri işlemine geçilmektedir. Ekiplerimiz alanında uzman kişilerden oluştuğu için tamir işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Firmamızda Baldor servo motorların yedek parçaları stoklu bir şekilde bulunur. Çünkü servo motorların parçalarını hızlı bir şekilde yurt dışından temin etmek mümkün değildir. Bu işlem aylar sürebilir. Fakat firmamız yedek parçaları stokladığı için hızlı bir şekilde motor tamiri yapılmaktadır.

Baldor Servo Motor Tamiri Garanti

Baldor Servo motor tamiri firmamızda yapıldıktan sonra motor tekrardan bir takım testlere tabi tutulmaktadır. Bu testler de başarı ile geçilir ve müşteriye teslimat yapılır.

Baldor servo motor tamiri bittikten sonra motor koduna uygun bir şekilde toplanmaktadır. Motor tamamen toplandıktan sonra ise motor üzerinde yer alan resorver ile enkederin bakımı ve herhangi bir arızası varsa tamiratı yapılır. Daha sonra motorun kalibrasyon işlemine geçilmektedir. Tüm parçalar toplanıp tamir edildikten sonra motorun ilk önce elektriksel testleri yapılır, sonrasında ise motor manyetik alan testlerine tabi tutulur. En son da dinamik yük testleri yapılmaktadır.

Baldor Servo Motorun Dış Bakımları 

Baldor servo motorun tamir ve kontrolleri yapıldıktan sonra dış fizyolojik bakım kısmına geçilmektedir. Motor asıl rengine uygun bir boya ile dış yüzeyi boyanmaktadır. Boyamadan sonra motor fırınlanır. Bu sayede motora yeni bir motor görünümü verilir.

Servimizde yapılan tüm işlemler ve motor bakımları bir yıl garanti kapsamındadır. Servo motor ile ilgili sıkıntılar yaşadığınız zaman firmamızdan güvenle motor hizmeti alabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi İçin İletişime Geçiniz

MODELLER

BSM80A-275AA, BSM63A-250AA, BSM 6R-21-75-B5, BSMS80C-275AFX, BSM80N-375AF

Bize Ulaşın

Adres:
Dilovası Organize Sanayi Bölgesi
1. Kısım Dicle Caddesi No:18
Dilovası / Kocaeli

Tel:
+90 262 754 88 99
+90 532 381 25 08

Mail:
info@ovaenerji.com.tr

Haritada Biz

Bu sitenin web tasarımı © Link House tarafından yapılmıştır.