Berger Lahr

Berger Lahr Servo Motor Tamiri

Firmamız Berger Lahr servo motor tamiri için ülkemizde en çok tercih edilen firmalardan biridir. Tesislerde kullanılan Berger Lahr motorlar tesis için oldukça önemlidir. Bu motorların arızalanması durumunda ise tesiste üretimin durması gibi sorunlar ile karşılaşılabilir.

Berger Lahr motorlar bozuldukları zaman tamirattan sonra ilk günkü gibi çalışması oldukça önemlidir. Firmamız bünyesinde bulunan uzman mühendis ve ekipler sayesinde arızalanan servo motorlarınızın hızlı bir şekilde tamiratını yapar. Ayrıca servo motorlarınız ilk günkü performansı ile çalışacaktır.

Berger Lahr Servo Motor Tamiri Aşamaları

Berger Lahr servo motor tamiri için firmamıza gönderilen motorların öncelikli olarak kayıtları yapılmakta ve arızaları sisteme girilmektedir. Bu işlemden sonra arızalı motor ekibimiz tarafından bir takım testlere tabi tutulmaktadır. Bu testler mekaniksel, elektronik ve motorun elektrik aksamları ile ilgili testlerdir.

Yapılan testler neticesinde motorun arızası tespit edilir. Testler çok detaylı bir şekilde yapıldığı için motorda arıza çıkarabilecek problemlerde belirlenir ve bunlarda müşteriye bildirilir. Bu şekilde servo motorunuzun ömrü de uzamış olur. Bu işlem sonucunda servo motorun tamirine başlanır.

Berger Lahr Servo Motor Tamiri Yedek Parçaları

Berger Lahr Servo motor tamiri için bazı durumlarda yedek parçalar gerekebilir. Yedek parçaların yurt dışından temini ise bir hayli zordur ve oldukça uzun bir süreçtir. Bu da zaman kaybına neden olmaktadır. Bu sebeple firmamız Berger Lahr servo motora ait yedek parçaları stoklamaktadır. Böylece parçalar ile ilgili herhangi bir arıza yaşandığında hızlı bir şekilde parça değişimi yapılabilir ve zaman kaybı yaşanmaz.

Firmamız İçin Müşteri Memnuniyeti

Firmamız için müşteri memnuniyeti oldukça önemlidir. Firma olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek adına sürekli çalışmalar yapmaktayız. Ekiplerimizin tamamı alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.

Servo motorların tamiratı yapıldıktan sonra tekrardan bir takım testlere tabi tutulmaktadır. Bu testlerden geçerse müşteri ile iletişime geçilerek motor teslim edilir. Berger Lahr servo motor tamiri esnasında motora yapılan tüm tamir, bakım ve test işlemleri garanti altındadır. Bu da güvence altında olduğunuzun kanıtıdır. Servo motor arızalanmalarında hızlı ve güvenilir bir şekilde motorunuzun tamiri için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi için Bizimle İletişime Geçiniz

MODELLER

VRDM3910/50LWC, VRDM368/50LWC0B,

Bize Ulaşın

Adres:
Dilovası Organize Sanayi Bölgesi
1. Kısım Dicle Caddesi No:18
Dilovası / Kocaeli

Tel:
+90 262 754 88 99
+90 532 381 25 08

Mail:
info@ovaenerji.com.tr

Haritada Biz

Bu sitenin web tasarımı © Link House tarafından yapılmıştır.