Festo

Festo Servo Motor Tamiri

Firmamız Festo servo motor tamiri konusunda her zaman ilk sırada tercih edilmektedir. Üretimde kullanılan Festo servo motorlar üretimin ilerlemesi için oldukça önemlidir. Tamir amacı ile firmamıza gönderilen servo motorların ilk günkü gibi çalışması için uzman ekibimiz çalışmalar yapmaktadır.

Firmamız Festo servo motor tamiri konusunda oldukça uzman bir firmadır. Servo motorlarınızın tamiratı çok kısa sürede gerçekleştirilir. Firmamızın bünyesinde oldukça uzman mühendisler ile personel bulunur. Takım çalışması neticesinde çok kısa sürelerde motorların tamiratı yapılmaktadır.

Festo Servo Motor Tamiri Nasıl Yapılır?

Festo Servo motor tamiri için firmamıza gelen motorlar öncelikli olarak kayıt altına alınmaktadır. Kayıt işlemi gerçekleştikten sonra ise motorda hasar tespiti yapılır. Uzman ekibimiz motorun 35 farklı noktasından hasar kontrolü yapmaktadır. Bu hasar kontrolleri özel ekipmanlar ve test cihazları ile yapılır. Bu işlem gerçekleştikten sonra hasar tespit edilen kısımlar rapor edilir ve müşteriye haber verilir.

Hasar tespitinde ki en önemli nokta bu işlem esnasında ileride arıza çıkarabilecek parçalarında tespit edilmesidir. Bu parçaların da bakımı yapılarak ekstra maliyet ve zaman kaybı önlenmiş olur.

Hasarlı Parçaların Tamiri

Festo servo motor tamiri için hasarlı parçaların bulunduktan sonra tamirine başlanır. Bazen motorun parçalarının yedek parçalar ile değiştirilmesi gerekmektedir. Bu işlem için yurt dışından yedek parça getirmek oldukça zahmetlidir ve zaman kaybına neden olur. Bu sebeple firmamız servo motor parçalarının yedeklerini stoklar. Böylece motorlar alakalı herhangi bir parça değişikliği durumunda bu işlem hızlı bir şekilde gerçekleştirilir ve zaman kaybı meydana gelmez.

Hasarlı Parça Tespiti Avantajları

Festo servo motor tamiri için hasar tespiti yapmak oldukça önemli bir konudur. Bu sayede hız ileride arıza çıkarabilecek parçaların da tespiti gerçekleştirilir. Bunun yanında yapılan ekspertiz işlemi tamamen ücretsiz bir işlemdir. Motorun tamirinden sonra tüm bakım ve onarım işlemleri bir yıllık garanti kapsamındadır. 

Servo motor tamiri için firmamızı tercih ettiğiniz zaman hasar tespitinden sonra motorunuz 1 ya da 2 iş günü içerisinde tamir edilir. Böylelikle üretim yarım kalmaz ve zaman kaybı yaşanmaz. Her türlü Festo servo motor tamiri için firmamızdan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi İletişime Geçiniz

Bize Ulaşın

Adres:
Dilovası Organize Sanayi Bölgesi
1. Kısım Dicle Caddesi No:18
Dilovası / Kocaeli

Tel:
+90 262 754 88 99
+90 532 381 25 08

Mail:
info@ovaenerji.com.tr

Haritada Biz

Bu sitenin web tasarımı © Link House tarafından yapılmıştır.