Hakkımızda ova servo Hakkımızda ova servo Hakkımızda ova servo img
Hakkımızda

Neden Ova Servo ile çalışmalısınız?

Ova Servo firması servo motor ve spindle tamiratların da dünya standartlarında servis ve bakım hizmetleri sunmaktadır.

Temelleri kurucumuz Rahmi Öztürk tarafından atılan Ova Enerji Firmasının bir markası olan Ova Servo'nun faaliyet alanı; servo ve spindel elektrik motorlarının tamir, bakım, onarım ve test hizmetleridir.

Bu hizmetleri, müşterilerin beklentileri doğrultusunda dünya standartlarındaki teknolojik ve gelişmiş makina parkına sahip atölyesinin desteklediği, yetişmiş ve yetkin teknik personel kadrosu sayesinde hızlı, ekonomik ve kaliteli bir şekilde yerine getirmektedir.

Firmamız Dilovası Organize Sanayi Bölgesinde kurulu 2000 metre karelik atölyesin de her marka servo, spindel elektrik motorlarının mekanik ve elektriksel problemlerini aynı çatı altında kurulu olan torna, mekanik,bobinaj, test ve ölçüm atölyeleri sayesinde tamir bakım ve onarıma ait tüm sorunları %100 kendi bünyesinde çözmekte ve dışarıdan hizmet almadığı için çok daha ekonomik ve hızlı çözümler üretmektedir.

Firmamızın sahip olduğu teknik ve teknolojik altyapı ile yetkin personel kalitesi müşterilerimizin sahip olduğu her marka servo ve spindel elektrik motoruna teknik destek ve çözüm sunma imkanı vermektedir.

Firmamızın ana gayesi ülkemizin dört bir tarafında faaliyet gösteren müşterilerimize güvenilir, hızlı ve ekonomik çözümler üreterek uzun soluklu bir ortaklığın parçası olmaktır.  

Can Öztürk

Can ÖZTÜRK

Genel Müdür

Misyonumuz

Firmamızın ana gayesi ülkemizin dört bir tarafında faaliyet gösteren müşterilerimize güvenilir, hızlı ve ekonomik çözümler üreterek uzun soluklu bir ortaklığın parçası olmaktır.

Vizyonumuz

Firmamız vizyonu gereği yıllar içinde değişen müşteri talep ve ihtiyaçlarını da dikkate alarak faaliyet gösterdiği bu sektörde sağlam bir yer edinmek için, koşulsuz müşteri memnuniyeti esasları çerçevesinde müşterilerimizin uygun fiyat, kaliteli hizmet ve zamanında teslim beklentilerinin karşılanması için hem kadrosuna hem teknolojik alt yapısına yatırım yaparak müşterilerine daha kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

Hedeflerimiz

Firmamız yeğane hedefi faaliyet konusu olan servo motor ve spindel motorları tamir bakım ve onarımı konusunda müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde teknik ve personel alt yapısını her zaman dinamik ve güncel tutup rakipleri arasından sıyrılarak ülkemizin en kaliteli, en hızlı ve en ekonomik hizmetini veren firması olmaktır.

Zamanda Biz

Firmamızın Kuruluş Süreci

1980
Kuruluş

Şirketimizin Temelleri Kurucumuz Rahmi Öztürk tarafından 1980 yılında Zonguldak’ta atılmıştır.
Şirketimiz kurulduğu ilk yıllarda yerel bir firma olarak müşterilerine hizmet vermiştir. Aradan geçen yıllar içerisinde Zonguldak merkezde kurulan küçük bir bobinaj atölyesinden ziyade özellikle yurt çapındaki enerji santrallerine hizmet veren bir firma hüviyetine bürünmeye başlamıştır.
Fakat 2002 krizi ile birlikte devlet kurumlarından ziyade özel sektör müşterilerine de hizmet vermek ve müşteri çeşitliliğini artırmak amacıyla 2004 yılında taşındığı ve halen faaliyetlerine devam ettiği Dilovası OSB deki 2250 metrekarelik yeni atölyesinde elektrik motoru sarım bakım onarım ve test hizmetleri konusunda uzmanlaşmış bir şirkete dönüşmüştür.

Günümüz

Şirketimizin ana faaliyet alanı olarak özellikle ağır sanayii tesislerinde

(çimento,demirçelik,enerji santrali,maden sahaları vb) çalışan alternatif akım ve doğru akım, alçak gerilim (0-1000 volt arası) ve yüksek gerilim (3000-6000-10000 volt) elektrik motorlarının sarım,bakım,onarımı,ve yedek bobin imalatı, kuru tip transformatör ve reaktörlerin komple sarım, onarım ve bakımları, elektromagnet sarım ve onarımı, rotor ve stator sac paket imali, kollektör, bilezik ve fırça tutucu/

imali olarak belirlemiş olsa da son yıllarda çevreye verilen değerle birlikte sayıları her geçen gün artan atık su arıtma tesislerinde ve terfi merkezlerinde kullanılan atık su dalgıç pompalarının da bakım ve onarımında da uzmanlaşarak müşteri ve faaliyet alanı çeşitliliğini artırarak müşterilerinin her türlü ihtiyaç ve beklentilerinde çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

İlkemiz

Firmamız özellikle vizyonu gereği yıllar içinde değişen müşteri taleplerini de dikkate alarak ülkemizin büyük sanayi kuruluşlarına hizmet vermek ve bu sektörde sağlam bir yer edinmek için, dünya markalarının en kaliteli ürünlerini kullanarak ve Avrupa standartlarının da üstünde, dikkatli, özenli ve minimum hata ile müşterilerimizin uygun fiyat, kaliteli üretim ve zamanında teslim beklentilerinin karşılanması için hem kadrosuna hem teknolojik alt yapısına yatırım yaparak müşterilerine daha kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiştir.