Keb

Keb Servo Motor Tamiri

Firmamız keb servo motor tamiri konularında hizmet vermektedir. Servo markaların tüm motorların bakımı, onarımı, parça değişimi konularında hizmet vermekteyiz. Servo motorların üretimde ne kadar önemli olduklarının bilincindeyiz. Bu sebeple de Keb servo motor tamiri için firmamızı tercih ettiğiniz zaman bu motorların hızlı bir şekilde tamiratını ve bakımını gerçekleştiririz. Böylece müşterimizin üretimi durmadan kaldığı yerden devam edebilir.

Keb Servo Motor Tamiri Nasıl Yapılır?

Müşterimiz arızalı servo tamiri için bizimle irtibata geçtikten sonra hazırlıklarımızı başlatırız. Keb servo motor tamiri için yapılan ilk işlem motorun kayıtlarının ve müşteri şikâyetlerinin detaylı bir şekilde bilgisayar ortamına girilmesidir. Sonrasında servo motor özel aletler ve test cihazları yardımı ile kontrol edilir. Hasarın nerede olduğu bulunur. Hasar tespitinden sonra detaylı bir rapor hazırlanarak müşteriye sunulmaktadır.

Keb servo motor tamiri işleminde hasar tespiti oldukça önemli bir konudur. Çünkü motor hasar tespiti esnasında ileride arızalanmaya meyilli parçalarda tespit edilerek tamiratı yapılır. Böylelikle ileride tekrar maliyet ve zaman kaybı yaşanmasının önüne geçilmiş olur.

Hasar Tespiti İşleminden Sonra Yapılan İşlemler

Keb servo motorların hasar tespiti yapıldıktan sonra motorun tamiratı işlemine başlanır. Burada uzman mühendisler ile personel oldukça hızlı bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Bazı durumlarda servo motorlarda parça değişimi yapmak gerekebilir. Fakat şöyle bir sorun bulunmaktadır. Servo motorların yedek parçaları Türkiye’de bulunmaz. Bu sebeple yurt dışından istemek gerekir. Tahmin edilebileceği gibi bu işlem oldukça uzun süreli bir işlemdir. Ancak firmamız müşterilerinin mağduriyetini önlemek amacı ile servo motorların yedek parçalarının stoklarını yapmaktadır. Her türlü yedek parça firmamızda bulunur. Böylece parça değişimleri hızlı bir şekilde gerçekleşmiş olur.

Arıza Tamirinden Sonra Yapılan İşlemler

Keb servo motor tamiri yapıldıktan sonra motorun üzerinden kodlarına uygun toplanma işlemi yapılır. Daha sonra motor tekrar hızlı bir şekilde testlere tabi tutulur ve ölçümleri yapılır. Tüm bu işlemlerden sonra ilk günkü haline yakın bir renge boyanır ve fırınlanır. Daha sonra müşteriye teslim edilir.

Firmamızda yapılan tüm bakım ve onarım işleri bir yıllık garanti kapsamındadır. Bu sebeple servo motor arızaları için güvenle firmamızı tercih edebilirsiniz. 

Daha Fazla Bilgi İçin İletişime Geçiniz

MODELLER

09.F0.R01, 12.F0.R11-3429, 12.F0.R11-3429, 09.F0.R01-1228, 09.F0.R01.1228

 

Bize Ulaşın

Adres:
Dilovası Organize Sanayi Bölgesi
1. Kısım Dicle Caddesi No:18
Dilovası / Kocaeli

Tel:
+90 262 754 88 99
+90 532 381 25 08

Mail:
info@ovaenerji.com.tr

Haritada Biz

Bu sitenin web tasarımı © Link House tarafından yapılmıştır.