Kollmorgen

Kollmorgen Servo Motor Tamiri

Kollmorgen servo motor bakım ve onarım merkezinde profesyonel mühendisler ve teknisyenler ile son teknoloji özel cihazlar ile yapılıyor. Kollmorgen servo motor tamiri yaklaşık motorun 35 noktasından kontrollü şekilde onarım sağlanır. Aracınızı ilk gün almış gibi motor gücünün artması sağlanır. Motorlu araçlar belirli aralıklardan sonra çeşitli problemler ile karşılaşmanızı sağlar. Özellikle bakım yaptırmayan araç sahipleri motorun çeşitli bozulmasına ve ciddi derecede hasar kaybı yaşamasına neden olur. Kollmorgen servo motor tamiri, test ayarlarının yapılması ve en önemlisi fabrikadan çıkmış gibi maliyet değerini düşmesinin önüne geçilmesini sağlar. Türkiye’de son zamanları Kollmorgen servo motor tamiri başarı oranı %100 şekilde yapılıyor.

Kollmorgen Servo Motor Tamiri Nasıl Yapılır?

Kollmorgen servo, motorda bulunan bütün parçaların gözden geçirilip tespit edilip, yapılmasını sağlar. Ayrı zamanda Resolver, enkoder, güç ve sinyal soketlerini stoklamış olur. Ülkemizde Kollmorgen servo motor tamiri kalite kontrol bölümünde yapılır. Farklı türde ki servo motorun problemsiz bir şekilde bütün parçaların kontrolü sağlanır. Bu motorların tamiri ve bakımı uzmanlık ve teknik olarak uzman personeller ile atölyede yapılır. Türkiye’de Kollmorgen servo tamir konusunda profesyonel olarak hizmet veriyor. Kaliteli ve hızlı onarım hizmeti sunulması oldukça avantaj sağlar. Buradaki amaç müşteri memnuniyetinin en iyi şekilde karşılanmasının sağlanmasıdır diyebiliriz.

Kollmorgen Servo Motor Tamiri Neden Tercih Edilir?

Motorlu taşıtlar zaman içinde çeşitli nedenlerden dolayı bozulabilir. Özellikle aracın en önemli parçası olan motor çok önemlidir. Beygir gücü yüksek gözükse de bakımının yapılması önemlidir. Yapılan araştırmaya göre Türkiye’de motor bakımını yaptıranların sayısı oldukça az olduğu söyleniyor. Bu ne yazık ki aracın bozulması ve ciddi hasar kaybının yaşanmasına neden oluyor. Motorun verimsiz çalışması, fazla yakıt, elektrik tüketmesi, hararet yapması, aşırı derecede ısınması, çok fazla ses çıkarması motorun bakımının geldiğini gösterir. Kollmorgen servo motor tamiri tercih edilmesinin nedeni ise,

  • Hızlı ve ücretsiz hasar tespitinin sağlanması

  • Uzman ve tecrübeli ekibe sahip olunması

  • Motoru tamir edilen araç hızlı şekilde teslim edilmesi

  • Bakım fiyatının düşük olması

  • Aracın daha verimli çalışması

Gibi nedenlerden dolayı tercih edilir. Motor bakım, tamir ve onarım işlemini belirli süre içerisinde yaptırılmalıdır. Firmamızdan motor servis hizmetini alabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi İçin İletişime Geçiniz

Modeller

AKMH21x-ANKNC-1K, AKMH31x-ANKNCA-1K, AKMH41x-ANKNCA-1K, AKMH51x-ANKNCA-1K, AKMH62x-ANKNCA-1K, AKM2G-21X-ACDNCA00, AKM2G-31X-ACDNCA00, AKM2G-41X-ACCNR-00, AKM2G-51X-ACDNCA00, AKM2G-62X-ACDNCA00, AKM2G-71X-ACDNCA00

Bize Ulaşın

Adres:
Dilovası Organize Sanayi Bölgesi
1. Kısım Dicle Caddesi No:18
Dilovası / Kocaeli

Tel:
+90 262 754 88 99
+90 532 381 25 08

Mail:
info@ovaenerji.com.tr

Haritada Biz

Bu sitenin web tasarımı © Link House tarafından yapılmıştır.