FANUC SERVO MOTOR TAMİRİ BAKIMI ONARIMI

FANUC SERVO marka servo motorlarınızın tamir bakım ve onarımları firmamız da ekonomik, hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır.

FANUC SERVO MOTOR TAMİRİ BAKIMI ONARIMI

   FANUC marka servo motorlar sanayi de çok geniş bir uygulama sahasına sahiptir. Otomasyon , cnc tezgahlar , robot uygulamaların da oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu sebepten dolayı arıza yapmaları halinde işletmelerin üretim devamlılığı için FANUC servo motorların tamir bakım ve onarımlarının hızlı, sorunsuz ve garantili olarak yapılması önem arz etmektedir.

   Bunu sağlayacak faktörler hızlı, güvenilir ve ekonomik tamir bakım ve onarım hizmetini veren firmaların teknik altyapıların yeterliliği , personel kalitelerinin yetkinliği yanında aynı zamanda yedek parça stoklarının yeterliliğidir . Firmamız stoklarında FANUC servo motorlar için orijinal yedek parçalar yanında ikinci el yedek parçalar ve ikinci el FANUC servo motorlar bulunmaktadır. Müşterimiz için en ekonomik ve hızlı olan çözüm ne ise ona göre müşterimiz ile ortak bir karar vererek en kısa sürede yedek parçanın veya servo motorun komple değişimi gerçekleştirilir, ve test edilerek devreye alınıp müşterimize teslim edilir. 

    Firmamızın rakiplerine oranla en büyük avantajı FANUC servo motorların tamir, bakım ve onarım aşamalarının hiç birinde dışarıdan hizmet almamasıdır. Bünyesinde kurulu olan mekanik atölyesi, torna atölyesi, bobinaj atölyesi, balans ,vibrasyon test düzenekleri ile birlikte tüm markaların kendilerine ait sürücüleri ile tüm FANUC servo motorların tamir bakım ve onarım aşamaları hızlı ,güvenilir ölçülebilir ve ekonomik bir biçimde gerçekleştirilmektedir. Bu durumda müşterilerimize hız ve ekonomik fiyatlandırma olarak geri dönmektedir.

    Müşterilerimize ait FANUC servo motorların her aşaması kayıt altına alınmakta olup detaylı bir mekanik ve elektriksel ekspertiz sonrası hazırlanan teklifin onaylanmasına müteakip hızlı bir biçimde servo motorların tamir bakım ve onarım aşamasına geçilmektedir. 

    Tamir bakım ve onarımı biten tüm FANUC marka servo motorlar en son kendi sürücüleri ile çalıştırılarak elektriksel (gerilim akım frekans ve devir ) ve mekanik (balans ve vibrasyon) testlerine tabi tutulurlar. Boşta ve yükte testleri yapılarak akım ,gerilim frekans ve devirleri kontrol edilerek kayıt altına alınır.

    Testleri biten ve onaylanan FANUC marka servo motorlar güvenli bir şekilde ambalajlanarak müşterilerimizin tercihine bağlı olarak kendilerine nakledilirler.

    Vermiş olduğumuz hizmete olan güvenimizden dolayı tüm FANUC servo motorların tamir ,bakım ,onarım ve yedek parça değişimlerine 1 yıl garanti vermekteyiz.