INDRAMAT SERVO MOTOR TAMİRİ BAKIMI ONARIMI

INDRAMAT marka servo motorlarınızın tamir bakım ve onarımları firmamız da ekonomik, hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır.

INDRAMAT SERVO MOTOR TAMİRİ BAKIMI ONARIMI

 INDRAMAT marka servo motorlar sanayi de çok geniş bir uygulama sahasına sahiptir. Bu sebepten dolayı arıza yapmaları halinde işletmelerin üretim devamlılığı için INDRAMAT servo motorların tamir bakım ve onarımlarının hızlı, sorunsuz ve garantili olarak yapılması önem arz etmektedir. 

   Bunu sağlayacak faktörler hızlı, güvenilir ve ekonomik tamir bakım ve onarım hizmetini veren firmaların teknik altyapıların yeterliliği , personel kalitelerinin yetkinliği yanında aynı zamanda yedek parça stoklarının yeterliliğidir . Firmamız stoklarında  INDRAMAT servo motorlar için orijinal yedek parçalar yanında ikinci el yedek parçalar ve ikinci el   INDRAMAT motorlar bulunmaktadır. Müşterimiz için en ekonomik ve hızlı olan çözüm ne ise ona göre müşterimiz ile ortak bir karar vererek en kısa sürede yedek parçanın veya servo motorun komple değişimi gerçekleştirilir ve test edilerek devreye alınıp müşterimize teslim edilir. 

   Firmamızın rakiplerine oranla en büyük avantajı  INDRAMAT servo motorların tamir, bakım ve onarım aşamalarının hiç birinde dışarıdan hizmet almamasıdır. Bünyesinde kurulu olan mekanik atölyesi, torna atölyesi, bobinaj atölyesi, balans ,vibrasyon test düzenekleri ile birlikte tüm markaların kendilerine ait sürücüleri ile tüm  INDRAMAT servo motorların tamir bakım ve onarım aşamaları hızlı güvenilir, ölçülebilir ve ekonomik bir biçimde gerçekleştirilmektedir. Bu durumda müşterilerimize hız ve ekonomik fiyatlandırma olarak geri dönmektedir.

   Müşterilerimize ait INDRAMAT servo  motorların her aşaması kayıt altına alınmakta olup detaylı bir mekanik ve elektriksel ekspertiz sonrası hazırlanan teklifin onaylanmasına müteakip hızlı bir biçimde INDRAMAT servo motorların tamir bakım ve onarım aşamasına geçilmektedir. 

   Tamir bakım ve onarımı biten tüm INDRAMAT marka servo motorlar en son kendi sürücüleri ile çalıştırılarak elektriksel  ( gerilim-akım- frekans ve devir ) ve mekaniksel (balans ve vibrasyon) testlerine tabi tutulurlar. Boşta ve yükte testleri yapılarak akım-gerilim-frekans ve devirleri kontrol edilerek kayıt altına alınır.

   Testleri biten ve onaylana INDRAMAT marka servo motorlar güvenli bir şekilde ambalajlanarak müşterilerimizin tercihine bağlı olarak kendilerine nakledilirler.

   Vermiş olduğumuz hizmete olan güvenimizden dolayı tüm  INDRAMAT servo motorların tamir bakım onarım ve yedek parça değişimlerine 1 yıl garanti vermekteyiz