SİEMENS SPİNDLE MOTOR TAMİRİ BAKIMI ONARIMI

SİEMENS marka spindle motorlarınızın tamir bakım ve onarımları firmamız da ekonomik, hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır..

SİEMENS SPİNDLE MOTOR TAMİRİ BAKIMI ONARIMI

   SİEMENS marka spindel motorları sanayi de çok geniş bir uygulama sahasına sahiptir .CNC  tezgahların işleme merkezlerinin tahrik , uygulamaların da oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu sebepten dolayı arıza yapmaları halinde işletmelerin üretim devamlılığı için Siemens spindle motorlarının tamir bakım ve onarımlarının hızlı, sorunsuz ve garantili olarak yapılması önem arz etmektedir. 

   Bunu sağlayacak faktörler hızlı, güvenilir ve ekonomik tamir bakım ve onarım hizmetini veren firmaların teknik altyapıların yeterliliği , personel kalitelerinin yetkinliği yanında aynı zamanda yedek parça stoklarının yeterliliğidir . Firmamız stoklarında SİEMENS spindle motorları için orijinal yedek parçalar yanında ikinci el yedek parçalar ve ikinci el SİEMENS spindle motorları bulunmaktadır. Müşterimiz için en ekonomik ve hızlı olan çözüm ne ise ona göre müşterimiz ile ortak bir karar vererek en kısa sürede yedek parçanın veya spindle motorunun komple değişimi gerçekleştirilir ve test edilerek devreye alınıp müşterimize teslim edilir. 

    Firmamızın rakiplerine oranla en büyük avantajı SİEMENS spindle motorlarının tamir, bakım ve onarım aşamalarının hiç birinde dışarıdan hizmet almamasıdır. Bünyesinde kurulu olan mekanik atölyesi, torna atölyesi, bobinaj atölyesi, balans ,vibrasyon test düzenekleri ile birlikte tüm markaların kendilerine ait sürücüleri ile tüm SİEMENS spindle motorlarının tamir bakım ve onarım aşamaları hızlı ,güvenilir ,ölçülebilir ve ekonomik bir biçimde gerçekleştirilmektedir. Bu durumda müşterilerimize hız ve ekonomik fiyatlandırma olarak geri dönmektedir.

   Müşterilerimize ait SİEMENS spindle motorlarının her aşaması kayıt altına alınmakta olup detaylı bir mekanik ve elektriksel ekspertiz sonrası hazırlanan teklifin onaylanmasına müteakip hızlı bir biçimde spindle motorlarının tamir bakım ve onarım aşamasına geçilmektedir. 

   Tamir bakım ve onarımı biten tüm SİEMENS marka spindle motorları en son kendi sürücüleri ile çalıştırılarak elektriksel (gerilim akım frekans ve devir ) ve mekanik (balans ve vibrasyon) testlerine tabi tutulurlar. Boşta ve yükte testleri yapılarak akım gerilim frekans ve devirleri kontrol edilerek kayıt altına alınır.

   Testleri biten ve onaylanan SİEMENS marka spindle motorları güvenli bir şekilde ambalajlanarak müşterilerimizin tercihine bağlı olarak kendilerine nakledilirler.

   Vermiş olduğumuz hizmete olan güvenimizden dolayı tüm SİEMENS spindle motorlarının tamir , bakım , onarım ve yedek parça değişimlerine 1 yıl garanti vermekteyiz.