Mitsubishi Servo Motor İkinci El
Mitsubishi Servo Motor İkinci El; 1990’lı yıllardan itibaren Türkiye servo motor hizmetinde birçok ilke imza atan OvaServo, belge ve yetkisi ile şirketimiz bünyesinde faaliyetini sürdürmektedir. Şirketimizin markası olan OvaServo üzerinden: bireysel hizmetlerden kurumsal hizmetlere kadar geniş çapta hizmet şekillerinden faydalanabilirsiniz. OvaServo, geliştirdiği hizmet kalitesini OvaServo internet portalı ile yurt geneline yayarak, online bilgi servisini müşteri hizmetleri ve lokal hizmetleriyle bir araya getirerek “Maksimum Kalite” prensibine, uzman satış ekibi ve yetkililer ile ulaşmayı hedeflemektedir.
Teknolojik altyapısına kendi geliştirdiği bilgi sistemini entegre ederek, güçlü satış ağına kurumsal pazarlama planlarını da ekleyen Mitsubishi Servo Motor İkinci El, servo motor endüstrisine yepyeni ürünler sunmaya devam ediyor. Şirketimize Posta, e-posta, internet sitesi, şahsi başvuru veya şirket ekibimizin önerileri gibi farklı kaynaklardan gelen iş başvuruları onaylanır. Başvuruların incelenmesinin ardından adaylara bir takım mülakat ve pozisyona göre kişilik testi yapılır. Mülakatlar departman yönetimi ve İnsan Kaynakları Departmanı tarafından uygulanır. Uygun bulunan adaya İnsan Kaynakları Departmanı tarafından iş teklifi sunulur. Gerekli evrakları tamamlayan adayın, belirlenen tarihte işbaşı yapması ile işe alım süreci tamamlanır. Mitsubishi Servo Motor İkinci El, “Organizasyonel Rekabet” yaşadığımız bu dönemde değerli müşterilerine, “Konuk Memnuniyeti” taleplerini en iyi kaliteye çıkaracak hizmet çözümleri sunmak ve çalışan ekibine “Konuk Memnuniyeti” sağlama tekniklerini daha iyi kavramaları için gerekli çabayı göstererek, mesleklerini sevdirmeyi amaç edinmiştir. Sadece servo motor sektöründe hizmet vermekteyiz.

Mitsubishi Servo Motorları

Servo motor realitelerine uygun ve fayda yaratan hizmetler sunarız. Özel tercihlere hızlı cevap veririz. Fiyat çeşitliliğini güncel projelerle sunarız. Servo motorunu kendi onarmak isteyenler için zaman, mekan, en uygun fiyat arayışı, en çok seçenek, hız, güvenlik, memnuniyet garantisi, sürpriz indirim ve promosyonlar tüm teknolojik altyapı desteğiyle bizim için bir standart. Standartları aşan OvaServo sizlere “işte aradığım budur” diyebilmeniz için gece gündüz çalışır. Mitsubishi Servo Motor İkinci El, hizmetlerinin sürekli iyileştirilmesi ve müşteri memnuniyetini servo standartlarının üzerine çıkarmak amacıyla yetki belgesini de alarak sizlerin güvenine layık olmaya çalışıyor. OvaServo büyük, orta ve küçük boy işletmelerin her tür kurumsal servo ihtiyacına üstün teknolojisi, cazip fiyat ve koşulları, deneyimi, benzersiz kaynakları ve üstün hizmet kalitesi ile toplu çözümler sunar.

Leave a comment

Bize Ulaşın

Adres:
Dilovası Organize Sanayi Bölgesi
1. Kısım Dicle Caddesi No:18
Dilovası / Kocaeli

Tel:
+90 262 754 88 99
+90 532 381 25 08

Mail:
info@ovaenerji.com.tr

Haritada Biz

Bu sitenin web tasarımı © Link House tarafından yapılmıştır.