Moog

Moog Servo Motor Tamiri

Moog Servo Motor Tamiri ülkemizde en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Moog servo motorların üretim alanlarında ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu sebeple firmamıza bir moog servo motor geldiği zaman itina ile kontrollerini yapar ve tamiratını gerçekleştiririz. 

Firmamız Moog servo motor tamiri konusunda alanında uzmandır. Bu sebeple tamiri yapılan motorlar ile alakalı herhangi bir sorun yaşama durumu olmaz. Tamir amaçlı göndermiş olduğunuz motorların kısa sürede tamiratı yapılmaktadır. Bu sayede tesisinizde üretimin durması da engellenmiş olur. 

Moog Servo Motor Tamiri Nasıl Yapılmaktadır?

Moog Servo motor tamiri için gönderilen motorların öncelikli olarak kayıtları yapılmaktadır. Kayıt yapılırken müşterilerin şikâyetleri de eklenmektedir. Bu işlemden sonra servo motor ölçüm aletleri ve test cihazları ile hasar tespiti yapılmaktadır. Hasar tespiti yapılırken servo motorun 35 farklı bölgesinden hasar tespit işlemi yapılır.

Hasar tespit işleminin bu kadar detaylı yapılmasının avantajları da vardır. Örneğin motorda henüz gün yüzüne çıkmamış ve ilerde sorun yaratabilecek sıkıntılar varsa bunlarda tamir edilir ve ekstra maliyet ve zaman kaybının da önüne geçilmiş olur.

Servo motorun tüm parçaları, elektriksel, mekaniksel ve elektronik aksamları tek tek kontrol edilmektedir. Yapılan bu işlemler sonucunda da detaylı bir ekspertiz raporu hazırlanır ve bu rapor müşteriye sunulur.

Yedek Parçaların Stok Durumu

Moog servo motor tamirlerinde bazen parça değişimi yapmak gerekebilir. Ancak servo motorların yedek parçaları Türkiye’de bulunmamaktadır. Bu sebeple de yurt dışından getirtmek gerekmektedir. Bu hem maliyetlidir hem de zaman kaybına neden olur. Parçaların Türkiye’ye gelmesi için bir aydan uzun bir süre beklemek gerekmektedir.

Firmamız servo motorların tüm yedek parçalarının stoklarını yapmaktadır. Böylelikle herhangi bir parça değişimi yapılacağı zaman oldukça hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. 

Servo motorlar tamir edildikten sonra kodlarına uygun bir şekilde toplanır. Gerekli testler yapılır. Testlerden sonra ise boyama ve fırınlama işlemleri yapılmaktadır.

Servo Motor Garantisi

Moog servo motor tamirinde yapılan tüm test ve ekspertiz işlemleri ücretsiz bir şekilde yapılır. Bunun yanında arıza bakım ve onarım işlemleri bir yıllık garanti altındadır. Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda servo motor tamiri için güvenle firmamızı tercih edebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi İçin İletişime Geçiniz

Bize Ulaşın

Adres:
Dilovası Organize Sanayi Bölgesi
1. Kısım Dicle Caddesi No:18
Dilovası / Kocaeli

Tel:
+90 262 754 88 99
+90 532 381 25 08

Mail:
info@ovaenerji.com.tr

Haritada Biz

Bu sitenin web tasarımı © Link House tarafından yapılmıştır.