Motor Power Company

Motor Power Company Servo Motor Tamiri

Motor Power Company servo motor tamiri kesinlikle uzmanlık gerektiren bir konudur. Servo motor tamiri konusunda firmamız alanında uzmandır. Ekiplerimiz içerisinde profesyonel mühendis ve personeller bulunur. Bu sayede servo motor tamirleri çok kısa sürede gerçekleşmektedir.

Motor Power Company servo motorların işletmelerin üretimlerinde ne kadar önemli parçalar olduklarının farkındayız. Bu sebeple motor power company servo motor tamiri için hummalı çalışmalar yürütür ve hızlı bir şekilde motorun tamiratını gerçekleştiririz.

Hasarlı Motorların Tamiratı Nasıl Yapılır?

Motor power company servo motor tamiri için öncelikli olarak bir kayıt açılmaktadır ve müşterinin şikayetleri detaylı bir şekilde kayıt altına alınmaktadır. Bu işlemden sonra motorda hasar tespiti yapmak gerekir. Hasar tespitleri özel aletler ve test cihazları ile yapılmaktadır. Motorun 35 farklı bölgesinde bu şekilde hasar tespiti yapılır. Hasar tespit edildikten sonra ise müşteri ile irtibata geçilir ve müşteri bilgilendirilir.

Bu şekilde detaylı bir hasar tespiti yapmanın en büyük avantajı ise ileride arıza çıkarması muhtemel parçalarında tespit edilmesidir. Bu parçaların da tamiratı yapılır ve ileride herhangi bir sorun çıkarmasının önüne geçilmiş olur. Bu sayede zaman ve maliyetten tasarruf edilir.

Yedek Parça Stoklamanın Önemi

Servo motorların yedek parçaları ülkemizde temin edilmemektedir. Bu sebeple parça değişimi yapmak için yurt dışından parça getirtmek gerekir. Bu işlem oldukça uzun sürer. Bu da zaman kaybı demektir. Fakat servo motorlar üretim ağında önemli bir yere sahip oldukları için hızlı bir şekilde tamir edilmesi çok önemlidir. Bu sebeple firmamız yedek parça stoğu yapmaktadır. Servo motorlar ile ilgili her parçanın stoğu firmamızda bulunur. Böylece zaman kaybetmeden motorun tamiratı yapılır.

Motor tamiratı yapıldıktan sonra da teste tabi tutulmaktadır. Testlerin tamamından geçen servo motor üzerinde bulunan kodlar referans alınarak toplanır ve boyanır. Boyama işleminden sonra ilk günkü gibi görünür ve performansı da ilk günkü gibi olur.

Müşteri Memnuniyeti

Firmamız için müşteri memnuniyeti oldukça önemli bir konudur. Müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalması adına sürekli çalışalar yaparak kendimizi yenilemekteyiz. Servo motor ile alakalı her türlü hizmet için güvenle firmamızı tercih edebilirsiniz. 

Daha Fazla Bilgi İletişime Geçiniz

Bize Ulaşın

Adres:
Dilovası Organize Sanayi Bölgesi
1. Kısım Dicle Caddesi No:18
Dilovası / Kocaeli

Tel:
+90 262 754 88 99
+90 532 381 25 08

Mail:
info@ovaenerji.com.tr

Haritada Biz

Bu sitenin web tasarımı © Link House tarafından yapılmıştır.