Parker

Parker Servo Motor Tamiri

Parker Servo motor tamiri profesyonel mühendisler ve ekipler tarafından yapılmaktadır. Kullanılan son teknoloji test cihazları ve ölçüm aletleri ile motorların hasar tespiti yapılmaktadır. Motorun 35 farklı bölgesinden yapılan muayene sonucunda hasarın nerede olduğu anlaşılmış olur. Bunun yanında motorda ilerde arızaya sebep olabilecek sorunlarda ortaya çıkarılır. Böylelikle motorun ömrü uzamış olur.

Parker Servo Motor Tamiri Nasıl Yapılır?

Parker Servo motor tamiri için firmamıza gelen motorların öncelikli olarak kayıtları yapılmaktadır. Kayıt işleminden sonra gerekli test işlemleri yapılır ve hasar tespiti yapılmış olur. Hasar tespiti yapıldıktan sonra tüm sorunlar detaylı bir şekilde rapor edilir ve fotoğrafları çekilir. Bu işlemden sonra gerekli arıza ve hasarlar titizlikle giderilmektedir.

Yedek Parça Stoklanması

Parker Servo motor tamiri yapılırken bazen parça değişikliği yapılabilmektedir. Fakat servo motorların yedek parçalarını yurt dışından getirtmek oldukça zahmetlidir ve bu işlem aylarca sürebilir. Bu durumda zaman kaybı olur. Fakat firmamızda yedek parçalar stoklanmaktadır. Motorla alakalı her türlü yedek parçaların stoklaması yapıldığı için parça değişimi yapılacağı zaman herhangi bir sıkıntı ile karşılaşılmaz. Böylece zaman kaybının da önüne geçilmiş olur.

Motorların hasarları tamir edildikten sonra gerekli testler tekrar yapılmaktadır. Testleri geçen motor üzerinde bulunan kodlara uygun bir şekilde toplanır ve son işlemler yapılır. Bu işlemden sonra servo motor orijinaline uygun bir şekilde boyanır ve fırınlanır. Tüm işlemler sonucunda müşteriye servo motor teslim edilir.

Müşteri Memnuniyeti

Firmamız için müşteri memnuniyeti oldukça önemlidir. Bu açıdan sürekli çalışmalar yaparak kendimizi geliştirmekteyiz. Ekibimizde çalışan tüm mühendisler ve personeller alanında uzman kişilerden oluşur. Böylelikle her türlü servo motor sorununuz hızlı ve özenli bir şekilde çözülmektedir. 

Firmamıza göndermiş olduğunuz servo motorların hasar tespiti ve ekspertizi ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. Servis ekiplerimizin tamamı alanında uzman ve profesyoneldir. Bu sebeple de çok kısa sürede servo motorlarınızın tamiri yapılır ve üretim aksamamış olur. Yapılan motor tamirleri hasar tespitinden sonra yaklaşık olarak 1 ya da 2 iş günü içerisinde gerçekleştirilmektedir. Yeni bir motor almaktansa hasarlı motoru tamir ettirmek %80 daha karlıdır

Daha Fazla Bilgi İçin İletişime Geçiniz

Bize Ulaşın

Adres:
Dilovası Organize Sanayi Bölgesi
1. Kısım Dicle Caddesi No:18
Dilovası / Kocaeli

Tel:
+90 262 754 88 99
+90 532 381 25 08

Mail:
info@ovaenerji.com.tr

Haritada Biz

Bu sitenin web tasarımı © Link House tarafından yapılmıştır.