SEM

Sem Servo Motor Tamiri

Sem Servo motor ve diğer ürünleri pek çok alanda kullanılmaktadır. Sem servo motor tamiri uzman mühendisler ve ekipler tarafından gerçekleştirilmektedir. Arızalı motor öncelikle test cihazları ve ölçüm aletleri ile kontrol edilmektedir. Daha sonra arıza belirlenerek hızlı bir şekilde tamir işlemine başlanmaktadır.

Sem Servo Motor Tamiri ekipleri motorların yedek parçalarını ellerinde bulundururlar. Böylelikle herhangi bir arıza anında parça değişikliği yapılmak istendiğinde hızlı bir şekilde parça değişimi gerçekleşmektedir. Böylelikle zaman kaybı da yaşanmaz.

Arıza Tespitlerinin Hızlı Bir Şekilde Yapılması

Sem servo motor tamiri için firmaya gönderilen motorlar öncelikli olarak arıza tespitine tabi tutulmaktadır. Arıza tespiti yapmak için özel cihazlar ile test aletleri kullanılır. Bu sayede hızlı bir şekilde arıza tespiti yapılabilmektedir. Detaylı olarak yapılan arıza tespitlerinde motorun elektronik, elektromekanik ve elektronik bütün aksamları tek tek kontrol edilmektedir. Böylelikle 1-2 gün gibi oldukça kısa sürelerde motordaki arıza belirlenmiş olur. Arıza tespiti yapıldıktan sonra fotoğraflama işlemi yapılır ve arıza için bir rapor hazırlanır.

Motor Ekspertizi Nedir?

Servo motorlar firmaya bakım amacı ile de gönderilebilir. Bu durumda motorun 35 farklı bölgesinden incelemeler yapılmaktadır. Motor pek çok teste tabi tutulur. Elektronik, mekanik tüm motor parçaları ayrıntılı bir şekilde kontrol edilmektedir. Herhangi bir problem varsa bu problemler kayıt altına alınır ve müşterilere konu ile ilgili rapor verilir.

Müşteri Memnuniyeti

Sem Servo Motor Tamiri  Firmamız için müşteri memnuniyeti oldukça önemlidir. Müşterilerimizin verilen hizmetten memnun kalması için sürekli çalışmalar yapmakta, eğitimler vermekte ve kendimizi geliştirmekteyiz. Bünyemizde çalışmakta olan tüm mühendis ve elemanlar alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. 

Parça değişimlerinde ve taahhüt edilen hizmetlerde müşterilerimize 1 yıl garanti vermekteyiz. Bir yıl içerisinde motor kaynaklı arızalanmaları ücretsiz olarak gidermekteyiz. Firmamız ürünleri ve hizmetleri oldukça uygun fiyatlıdır. 

Firma olarak her zaman öncelik müşterilerimizin vermiş olduğumuz hizmetten memnun kalmasıdır. Arıza durumlarında işimizi oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirerek müşterilerimizin herhangi bir mağduriyet yaşamasını önleriz. Servo motor kalitesine gözü kapalı güvenebilirsiniz. İşlerimizde her zaman en iyisini siz değerli müşterilerimize sunabilmek için elimizden geleni yapmaktayız.

Daha Fazla Bilgi İletişime Geçiniz

Bize Ulaşın

Adres:
Dilovası Organize Sanayi Bölgesi
1. Kısım Dicle Caddesi No:18
Dilovası / Kocaeli

Tel:
+90 262 754 88 99
+90 532 381 25 08

Mail:
info@ovaenerji.com.tr

Haritada Biz

Bu sitenin web tasarımı © Link House tarafından yapılmıştır.