Sew Eurodrive Servo Motor Bakım

OvaServo olarak kurulduğumuz günden bugüne; servo motor hizmet sektörü alanında ilkeli ve sektör dünyasının hak ettiği kalitede bir hizmet anlayışıyla müşterilerimize ulaşmaktayız. İlk projemiz olan OvaServo girişimi; bugün tüm servo motor hizmetlerini ülkemizin dört bir yanına en hızlı ulaştıran; başarılı stok yönetimiyle müşterimizi hiç bekletmeyen; online bir platform olarak yüksek tanınmışlık düzeyine ulaştık. Bu tecrübenin ardından; sektör alanında faaliyetlerine başlayan şirketimiz; hizmet sunmanın zorluğu ve fikir ürünlerinin değerinin bilincinde olarak ve farkındalık yaratarak; hem müşterileri hem de okuyucuları tarafından takdire layık görülmüştür.

Şirketimiz, bu anlayışla çok sayıda servo motor anatomisini literatüre kazandırmış ve kazandırmaya devam etmektedir. Gerçekleştirdiğimiz ortaklık neticesinde; Türkiye merkezli şirketimiz Sew Eurodrive Servo Motor Bakım çatısı altında; hizmetlerimize bir yenisini daha ekleyerek hizmet kaynaklarını internet üzerinden müşterilerin hizmetine sunmaktayız. Yine, Sew Eurodrive Servo Motor Bakım çatısı altında ülkemizde yetkili şirket olarak faaliyet gösteren; ve online hizmet yayıncılığının öncüleri olan iş ortaklarımızın uzun yıllar boyunca geliştirdiği teknoloji ve tecrübe ile 40’ı Türkiye’de olmak üzere; 100’ü aşkın iş arkadaşımız ile servo motor işlerini kolaylaştırmak için çalışmaktayız. Hizmet yayıncılığı konusunda sahip olduğumuz yetkinliğin yarattığı güç sayesinde; müşterilerimizin ihtiyaçlarını kavrayan ve bu ihtiyaçları çağdaş çözümlerle karşılayan; başarısı kanıtlanmış OvaServo ile oyunun kurallarını değiştirmek ve müşterimizin en büyük yardımcısı olmak üzere buradayız.

Sew Eurodrive Servo Motorlar

‘Herkes için Servo Motor’ felsefesiyle şirketimizin uluslararası standartları; Türkiye genelinde her sosyo-ekonomik statüdeki müşteri profiline ulaştıran şirketimiz; dünyadaki ileri teknoloji tanı ve tamir yöntemlerini takip etmenin yanı sıra; bilimi destekleyen yeni uygulamalarımızla da dünyaya örnek olmayı hedefliyoruz. Alanında uzman ekibi; müşteri odaklı üstün hizmet anlayışı ve multidisipliner çalışmayı bir araya getiren; Sew Eurodrive Servo Motor Bakım olarak Türkiye kurumları ile belgelendirilmiş atölyelerimizde; kaliteli tanı ve tamir hizmetleri sunuyoruz. “Servo’lu yaşamak, motor hizmetlerinden eşit derecede yararlanmak herkesin en temel hakkıdır.” ilkesiyle zincirin halkalarını çoğaltmaya devam ederken; Türkiye’nin her yerine yayılarak sektörde etik ilkelerden ödün vermeden; gelişmiş teknolojimizle hizmet standartları konusunda emin adımlarla ilerliyoruz.

İletişim için tıklayınız.

Leave a comment

Bize Ulaşın

Adres:
Dilovası Organize Sanayi Bölgesi
1. Kısım Dicle Caddesi No:18
Dilovası / Kocaeli

Tel:
+90 262 754 88 99
+90 532 381 25 08

Mail:
info@ovaenerji.com.tr

Haritada Biz

Bu sitenin web tasarımı © Link House tarafından yapılmıştır.