Ambalaj makinaları, baskı makinaları, plastik enjeksiyon makinaları, tekstil makinaları, gıda imalat makinaları gibi bir çok yüksek performanslı hareket kontrolü uygulamaları için en çok tercih edilen markalardan biri olan LENZE servo motorların tüm modellerinin tamir bakım ve onarımları yetkin teknik kadromuz ve gelişmiş teknik altyapımız sayesinde hızlı, ekonomik, kaliteli ve garantili bir şekilde  yapılmaktadır.

LENZE marka servo motorların  encoder, resolver ve muhtelif geri besleme cihazlarının,motor stator sargılarının, sıcaklık kontrol elemanları olan ptc,ntc,kty84 gibi elektriksel ve elektronik ekipmanların test ve ölçümleri ve hassas  bir şekilde firmamızda yapılmaktadır.

Ayrıca lenze servo motorların tüm mekanik problemleri motor ön ve arka kapak rulman yatağı, rotor mili rulman yatağı, mil değişimi gibi tüm mekanik problemleri yetkin teknik personelimizin desteklediği gelişmiş atölye alt yapımız sayesinde kendi bünyemizde çözülmektedir.

Firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefleri doğrultusunda vermiş olduğumuz hizmete olan güvenin göstergesi olarak tamir bakım onarımını yapmış olduğu tüm servo motorlara 1 yıl  malzeme ve işçilik garantisi vermektedir.