• İletişim: +90 532 381 25 08
  • E-Mail: satis@ovaenerji.com.tr

Ova Servo

Tanıtım Filmi | 2021

Ova Servo firması servo motor ve spindle tamiratların da dünya standartlarında servis ve bakım hizmetleri sunmaktadır.

OVA SERVO

Servo ve Spindle Motorlarının Mekanik, Elektronik  Tamir ve Bakım Merkezi.

Ova Servo firması servo motor ve spindle tamiratların da dünya standartlarında servis ve bakım hizmetleri sunmaktadır.

Temelleri kurucumuz Rahmi Öztürk tarafından atılan Ova Enerji Firmasının bir markası olan Ova Servo’nun faaliyet alanı; servo ve spindel elektrik motorlarının tamir, bakım, onarım ve test hizmetleridir.

Bu hizmetleri, müşterilerin beklentileri doğrultusunda dünya standartlarındaki teknolojik ve gelişmiş makina parkına sahip atölyesinin desteklediği, yetişmiş ve yetkin teknik personel kadrosu sayesinde hızlı, ekonomik ve kaliteli bir şekilde yerine getirmektedir.

blockanimecont
1980 – Zonguldak merkezde kurucumuz Rahmi Öztürk tarafından bobinaj atölyesi olarak kurulmuştur.
1996 – Yılından itibaren güç ve voltaj sınırı olmaksızın enerji, çimento ve demir çelik tesislerine hizmet vermek üzere büyük güçlü elektrik motorlarının sarım bakım ve onarımına başlanmıştır.
2004 – Yılında elektrik motorları sektöründe daha çok söz sahibi olmak için Dilovası Kocaeli’de bulunan 2000 M² kapalı alanı ile yeni  yerine taşınmıştır.
2009 – Yılında Ova Enerji San. Tic. LTD. ŞTİ.  firmasını kurarak şirketleşmişizdir.
2019 – Yılında Servo ve Spindle elektrik motorları konusunda faaliyet göstermek için yatırım kararı alınmıştır.
blockanimecont
Misyonumuz – Firmamızın ana gayesi ülkemizin dört bir tarafında faaliyet gösteren müşterilerimize güvenilir, hızlı ve ekonomik çözümler üreterek uzun soluklu bir ortaklığın parçası olmaktır.
Vizyonumuz: Firmamız vizyonu gereği yıllar içinde değişen müşteri talep ve ihtiyaçlarını da dikkate alarak faaliyet gösterdiği bu sektörde sağlam bir yer edinmek için, koşulsuz müşteri memnuniyeti esasları çerçevesinde müşterilerimizin uygun fiyat, kaliteli hizmet ve zamanında teslim beklentilerinin karşılanması için hem kadrosuna hem teknolojik alt yapısına yatırım yaparak müşterilerine daha kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiştir.
Hedeflerimiz: Firmamız yeğane hedefi faaliyet konusu olan servo motor ve spindel motorları tamir bakım ve onarımı konusunda müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde teknik ve personel alt yapısını her zaman dinamik ve güncel tutup rakipleri arasından sıyrılarak ülkemizin en kaliteli, en hızlı ve en ekonomik hizmetini veren firması olmaktır.
blockanimecont
2000 M²
Kapalı Alan
1 YIL
Tamir ve Bakım Garantisi
%100
Müşteri Memnuniyeti
24/7
Destek

OVA SERVO

SERVO & SPINDLE TAMİR SERVİSİ

Bizi Arayın:

0532 381 25 08

Mesaj yaz...
1
Merhaba, hoş geldiniz size nasıl yardımcı olabilirim?